Ordu haberleri | CHP'li büyükşehir belediye başkanları Ordu'da buluştu

4 ay önce 115
Ordu haberine göre CHP'li 10 büyükşehir belediye başkanı, Ordu'da düzenlenen "Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması" programında bir araya geldi.
CHP'li 10 büyükşehir belediye başkanı, Ordu'da düzenlenen "Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşması" programında bir araya geldi.
CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun'un ev sahipliğindeki toplantı, Altınordu ilçesindeki bir otelde gerçekleştirildi.
Torun, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, daha önce 11 büyükşehirde gerçekleştirdikleri bu toplantıların çok verimli olduğunu söyledi. Belediyelerinin, iktidarın veremediği hizmetleri vatandaşlara ulaştırdığını belirterek katılımcılara şöyle seslendi:
"Gerçekten bugün Türkiye'de ekonomik buhran yaşanıyorsa ve bu buhranı atlatma yolunda bir mücadele varsa bunun en önemli unsurları sizlersiniz. Sizlerin sayesinde vatandaşlarımız hiç değilse biraz nefes alabiliyor.

https://www.haberler.com/politika/ordu-politika-haberleri-chp-li-buyuksehir-belediye-baskanlari-ordu-da-15325009-haberi/
Haber Kaynağına Git