AK Parti'den Kılıçdaroğlu'nun iddialarına tepki

2 ay önce 26
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'nun iddialarına tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekilleri ile kahvaltılı basın toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan parti sözcüsü Çelik, Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'uyuşturucu' iddialarına tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu'nun polis ve jandarmadan açık bir şekilde özür dilemesi gerektiğini söyleyen Çelik, ''CHP liderinin söylediği sözlerin nereye gittiğine çok dikkat etmesi gerekiyor'' dedi.

Son dakika haberi! 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grup Başkanvekili Yılmaz Tunç'a bağlı milletvekilleriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. 

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, kahvaltılı basın toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. 

Çelik'in konuşmasından öne çıkanlar:

''Toplantımızda seçimlere dönük yapılacak çalışmalar ele alındı. Cumhurbaşkanı'mız seçime kadar kesintisiz çalışma talimatı verdi. Zaten teşkilatlarımız sahada, bundan sonrasında da daha yoğun bir çalışma yürüteceğiz. Bu toplantıyla birlikte milletvekillerimizle yaptığımız toplantılar sona erdi. 

MAHİR ÜNAL'IN İSTİFASI Mahir beye, bu zamana kadar yaptıkları için çok teşekkür ediyoruz. Yerine Özlem Zengin getirildi.  KILIÇDAROĞLU'NUN UYUŞTURUCU İDDİASI Kılıçdaroğlu, ''Türkiye'de cari açığın kapatılması için uyuşturucu ticareti yapılıyor'' açıklamasıyla Türk siyasi hayatının en vahim açıklamasına imza attı. Kılıçdaroğlu'nun açık bir şekilde polis teşkilatımızdan özür dilemesi gerekiyor. CHP liderinin söylediği sözlerin nereye gittiğine çok dikkat etmesi gerekiyor. 
Haber Kaynağına Git